Inter Technik - wyposażenie firm      E-mail handel@inter-technik.pl     tel. 24 365 66 30     pn. - pt. 8:00 - 16:00


Warunki handlowe

Ceny katalogowe
Oferta jest przeznaczona dla podmiotów gospodarczych. Ceny katalogowe są cenami netto i stanowią naszą niewiążącą ofertę handlową. Przy wystawianiu faktury naliczamy należny podatek VAT.

Warunki i terminy dostaw
Dostawy realizowane są na podstawie zamówienia. W zależności od asortymentu terminy dostaw wynoszą od 2 dni do 3 tygodni. Szczegółowe warunki podajemy każdorazowo w naszym Potwierdzeniu Zamówienia. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnej zmiany terminu dostawy lub dostaw częściowych z przyczyn niezależnych od firmy.

Koszty wysyłki
Koszty dostaw na terenie całego kraju wynoszą:
dla pojedynczych paczek o masie:
- do 25kg 29zł + VAT
- do 50kg 47zł + VAT
dla pojedynczych palet euro o wysokości:
- do 2m. 100zł + VAT
Przy większej ilości paczek lub palet wycena kosztów dostawy jest indywidualna.
Koszty przesyłek nie mieszczących się w powyższych standardach będą podawane indywidualnie w Potwierdzeniu Zamówienia

Warunki zwrotu towaru
Warunki zwrotu towaru, w przypadku, gdy nie spełnia on Państwa oczekiwań, są ustalane z naszymi handlowcami. Prawo to nie dotyczy artykułów wykonanych na specjalne zamówienie klienta.

Warunki gwarancji
Towary objęte są 12 miesięczną gwarancją o ile nie został podany inny termin. Gwarancja dotyczy wyłącznie uszkodzeń powstałych wskutek wad fabrycznych.

Uszkodzenia podczas transportu
Towary dostarczane są z magazynów na terenie całego kraju na adres wskazany przez Zamawiającego. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń powstałych podczas dostawy prosimy o odnotowanie tego faktu w liście przewozowym w momencie odbioru i skontaktowanie się w ciągu 3 dni z naszą firmą celem sporządzenia przez spedytora protokołu szkód. Niedotrzymanie tego terminu uniemożliwi reklamację Zamawiającego.

Warunki płatności
Termin płatności wynosi standardowo 14 dni od daty wystawienia faktury. Przy zamówieniu przekraczającym bruto 6.000,-zł, a także dla nowych klientów zastrzegamy sobie możliwość ustalania indywidualnych warunków płatności.