Wózki - osiatkowane, magazynowe, siatkowe i transportowe - ręczne.


Wśród szerokiego wachlarza proponowanych przez nas produktów znajdziecie Państwo między innymi wózki transportowe ręczne oraz różne modele wózków magazynowych. To propozycje dla osób pragnących znacząco usprawnić transport na terenie swojego przedsiębiorstwa. Jesteśmy przekonani, że dzięki dużemu zróżnicowaniu oferty, wśród prezentowanych produktów znajdą się takie, które wyjdą naprzeciw Waszym oczekiwaniom, skutecznie zaspokajając indywidualne potrzeby.


W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo wiele wózków służących do najtrudniejszych zadań, w tym między innymi specjalistyczne do beczek i butli, corletty, jokery , a także skrzyniowe i narzędziowe. Mając na uwadze oczekiwania naszych klientów nieustannie poszerzamy ofertę o nowe wózki magazynowe, wózki transportowe czy wózki osiatkowane o nowe, atrakcyjne modele w bardzo korzystnych cenach. Zapewniamy, że w naszym sklepie sprosta oczekiwaniom każdego przedsiębiorstwa. Dzięki niezawodności i funkcjonalności nasze wózki osiatkowane doceniane są przez szerokie grono odbiorców. Już dziś sprawdź proponowaną przez nas jakość. Serdecznie zapraszamy do współpracy.


Wózki narzędziowe Wózki platformowe Wózki półkowe Wózki skrzyniowe Wózki wywrotnice Wózki na pojemniki Euro Wózki taczkowe Corletty Wózki specjalne Wózki z obrotnicą skrętną Zestawy transportowe Jokery transportowe Wózki do beczek i do butli Wózki podnośnikowe widłowe Wózki podnośnikowe platformowe